07 Червня, 2018 р., 14:42
     Щороку  1 червня в Україні  відзначається   Міжнародний  день захисту  дітей – чудове  свято одвічної   надії  та радості. Діти – це  квіти  нашого  життя, це   найголовніший   скарб  нашого  суспільства. І від того, як ми їх  виховуємо, які  зерна добра, справедливості, мужності ми в них  закладемо, залежить   не тільки  майбутнє нашої   країни, а й майбутнє  всього   нашого  світу. Обов’язок  дорослих  зігрівати дітей теплом, любов’ю, ласкою і добрим словом, ніжністю  і турботою, щоб вони відчули свою важливість, захищеність і  необхідність у цьому світі.
07 Червня, 2018 р., 11:36
05 Червня, 2018 р., 16:07
Відділом ЖКГ Новоуспенівської сільської ради ініційовано перевірку законсервованих водних свердловин с.Новоуспенівка та с. Новоіванівка для уточнення їх технічного стану та можливості  подальшої експлуатації.
05 Червня, 2018 р., 09:08
04 Червня, 2018 р., 14:44
Свято до Дня захисту дітей в КЗ «Запорізька ЗОШ І-ІІІ ст.».   Щороку в перший літній день ми відзначаємо радісне свято - Міжнародний День захисту дітей. Так і в цьому році в нашій школі відбувся захід «Хай сонцю і квітам всміхаються діти», підготовлений вчителями початкових класів Компольською О.В. та Мельник Т.М.. Невгамовні діти один поперед одного брали участь у змаганнях та конкурсах: стрибали, ганяли м’яч, танцювали, розповідали вірші, за що отримали заохочувальні призи та море позитивних емоцій. Не обійшлося і без традиційного конкурсу малюнків на асфальті «Хай завжди буде мир», де дітки могли дати волю своїм фантазіям. Запал в очах, радісні посмішки на обличчях дітей - ось найбільша нагорода.
04 Червня, 2018 р., 14:25
      Щороку в перший літній день в «Новоуспенівській ЗОШ І-ІІІ ст.» ми відзначаємо радісне свято - Міжнародний День захисту дітей. Так відбулося і цього року. Урочисте відкриття свята почалося привітальними словами керівника закладу.  Святково-розважальне дійство «Діти сонця-квіти землі» для учнів закладу було організоване Новоуспенівським сільським будинком культури та проходило на території школи. Всіх присутніх з цим святом привітав голова Новоуспенівської сільської ради Сеник І.Б. Невгамовні діти один поперед одного брали участь у різноманітних   конкурсах, стрибали, танцювали, співали,  за  що отримали заохочувальні призи та море позитивних емоцій.