Новоуспенівська громада

Запорізька область, Мелітопольський район

Праця, зайнятість населення та соціально-трудові відносини

З метою реалізації політики у сфері праці, зайнятості та соціально-трудових відносин відділом соціального захисту виконавчого комітету Новоуспенівської сільської ради розроблено та затверджено:

1. Програму Новоуспенівської сільської територіальної громади "Організація громадських робіт у 2022 році" (за посиланням), яка затверджена рішенням сесії № 16 від 23.12.2021. 

2.  Програму Новоуспенівської сільської територіальної громади "Зайнятість населення у 2022 році" (за посиланням), яка затверджена рішенням третьої сесії восьмого скликання № 15 від 23.12.2021. 

Відповідно до пункту 9 ст 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" органи місцевого самоврядування беруть участь у соціальному діалозі, веденні колективних переговорів, укладенні територіальних угод, здійсненні контролю за їх виконанням, вирішенні колективних трудових спорів (конфліктів) щодо підприємств, установ та організацій, розташованих на відповідній території; повідомна реєстрація в установленому порядку колективних договорів і територіальних угод відповідного рівня. 

В Новоуспенівській сільський раді  РЕЄСТРУЮЧИМ ОРГАНОМ з повідомної реєстрації колективних договорів є ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ .


Більш детальну інформацію за напрямами Ви можете отримати при наведенні на закладку «Праця, зайнятість та соціально-трудові відносини» та виборі вкладок або натисніть нижче на обраний підрозділ:

1) "Реєстр колективних договорів

2) "Повідомна реєстрація колективних договорів"

3) "Охорона праці"

4) "Легалізація зайнятості, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці та термінів"

5) "Вільні робочі місця" 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь