культурно - дозвіллєве життя

17 Грудня, 2021 р., 10:33
Напередодні свята КЗ "Центр культури та дозвілля" разом із заступником сільського голови Гонтаренко Н. А. привітали малечу дитячого садка "Барвінок" з днем святого Миколая. Та чарівниками для дітей виступили і депутати території: Цвіліховський І. О., Цвіліховська І. М., Трішечкіна Т. В., Поліщук В. П., Нестеренко В. В., Петров С. В., Злий С. М., Бондар В. В.. Вихованці отримали безліч солодких подарунків, а ще гарні святкові емоції, якими поділилися з св. Миколаєм. Окрім цього добрий дідусь дізнався в кого випав зуб, а в кого ще є готові віршики до свята і кому потрібен конструктор Лего. Директор КУ "Центр культури та дозвілля" Новоуспенівської сільської ради
28 Жовтня, 2021 р., 10:37
Сьогодні ми святкуємо 78- річницю з дня визволення села Новоуспенівка та села Новоіванівка. Небайдужі мешканці приєдналися до автопробігу на честь тих, хто відстоював нашу територію у роки Другої світової війни. Таким чином ми змогли достойно вшанувати мужність та героїзм, самовідданість та самопожертву наших дідів та прадідів, які незважаючи ні на що йшли у бій проти ворога.
25 Жовтня, 2021 р., 16:57
День визволення України від фашистських загарбників — це день пам’яті, яке відзначається по всій Україні щорічно та день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.  Таким днем визволення для нашого села Таврія, стало 26 жовтня 1943 року. Цього дня село було звільнено від німецько-фашистських загарбників. У цей день ми низько схиляємо голови перед пам'яттю загиблих воїнів односельчан-визволителів та вклоняємося живим учасникам тих героїчних подій. Подвиг наших ветеранів – це еталон мужності, патріотизму, сили волі та справедливості.
13 Жовтня, 2021 р., 14:14
Україна у всі часи обороняла свою свободу і суверенітет. І завжди знаходилися відважні, мужні та сильні, які стояли на її захисті. Ось і зараз на сході країни тривають бої, за цілісність держави. Оборонною стіною є наші захисники та захисниці - герої нашого часу. Це сильні духом, завзяті юнаки та дівчата, що ціною свого життя захищають рідну землю. 14 жовтня вся країна відзначає свято Дня захисників та захисниць України, віддає шану тим, хто стоїть на сторожі цілісності нашої держави, вшановує тих, хто поліг у боях за свободу у різні часи. Напередодні цього свята голова Новоуспенівської сільської ради Іван Сеник разом з органами місцевого самоврядування вшанували наших героїв, яких забрали небеса. Хвилиною мовчання та пам'ятними квітами згадали тих, хто поліг за свободу у часи Другої світової війни та віддали шану герою нашого часу - С. Турковському.
07 Жовтня, 2021 р., 10:43
В рамках проєкту “Цифровізація бібліотек”, який реалізується Міністерством цифрової трансформації України спільно з Українською бібліотечною асоціацією, Благодійним фондом “Фаворит Фаундейшн” Новоуспенівська та Веселівська сільські бібліотеки отримали комп'ютерну техніку та столи для покращення умов праці.
04 Жовтня, 2021 р., 16:46
2 жовтня яскравим дійством стало святкування день села Запоріжжя.Для жителів села цей день- був ще одним приводом зібратися разом поспілкуватися з односельцями,послухати музичні композиції.Із святом односельців привітав голова Новоуспенівської ТГ І.Б.Сеник та староста села А.О.Яременко ,які побажали усім присутнім щастя , здоров'я, тепла і достатку в кожній родині та мирного неба.       Після закінчення урочистої частини свято продовжилось запальною дискотекою під живу музику,всіх пригощали безкоштовною юшкою, яку готував сам голова сільської ради Іван СЕНИК. Працювали дитячі атракціони.           Ми хочемо подякувати дітям  які приймали участь у святковому концерті.Також дякуємо всім спонсорам за допомогу .Велике вам дякую, адже завдяки вашій допомозі та підтримці наше свято відбулося.        На прикінці свята жителів та гостей порадував святковий феєрверк.           Тож нехай і надалі процвітає наше село. Народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди поважного віку.А ми ,жителі села,будемо робити все від нас залежне,аби наше село жило і процвітало. Керівник художній Т. Сеник
03 Жовтня, 2021 р., 14:41
Жовтень говорить своєю назвою не тільки сам за себе, а й за все покоління поважного віку. Це велика кількість важливих моментів життя, це мудрість і рівновага, це досягнення і мрії.