Люди з інвалідністю

З метою захисту людей з інвалідністю хворих на захврювання нирок на території громади діє цільова програма Новоуспенівської сільської територіальної громади "Удосконалення системи надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю у 2022 році" затверджена рішенням ссії від 23.12.2021 № 13.

Починаючи з 5 березня 2021 року Міністерством соціальної політики у співпраці з громадською організацією «Громадський рух «Соціальна єдність» реалізується пілотиий проєкт «Почуй мене», спрямований на полегшення комунікації людьми з вадами слуху та представниками органів державної влади.

Суть проекту полягає у спрощенні процесу комунікацій при отриманні нечуючими будь-яких державних послуг шляхом надання можливості отримати інформацію через сурдоперекладача в режимі онлайн, а також відповідь у вигляді відеолиста.

Скористатись відповідною послугою можна через офіційний сайт Мінсоцполітики (вкладка «Почуй мене»). Комунікацію і розгляд відповідних звернень забезпечує Урядовий контактний центр.

17 Червня, 2021 р., 10:00
Доводимо до відома результати дослідження щодо проблеми працевлаштування людей інвалідністю, проведеного в рамках спільної ініціативи Міністерства соціальної політики України, проекту Ради Європи «Розвиток соціальних прав людини як ключовий чинник сталої демократії в Україні та громадської організації «Громадський рух «Соціальна єдність».
05 Травня, 2021 р., 08:00
Сьогодні Міжнародний день боротьби за права людей з інвалідністю  Щороку 5 травня в усьому світі відзначається Міжнародний день боротьби за права людей з інвалідністю