Вітаємо з днем народження Василя Григоровича Манойленка

Сьогодні свій день народження святкує завідувач сільського клубу села Веселе - Василь Григорович Манойленко. Бажаємо залишатися успішним,
Не зупинятися ані на мить,
Іти вперед і підніматись вище
По сходинках кар’єрних і людських!

Хай поважають, люблять і цінують,
І друзі, і колеги, і сім’я.
Хай доля лиш найкраще подарує,
Щасливого, яскравого життя!

КЗ "Центр культури та дозвілля"

29 Жовтня, 2021 р., 08:00
Сьогодні свій день народження святкує керівник художній КЗ "Центр культури та дозвілля"  Сеник Тетяна Федорівна.
30 Вересня, 2021 р., 09:30
Бібліотекарі КЗ "Центр культури та дозвілля"  Новоуспенівської ТГ вітають  всіх причетних з Всеукраїнським днем бібліотек.
18 Вересня, 2021 р., 08:00
18 вересня свій ювілейний день народження святкує бібліотекарка Веселівської сільської бібліотеки Іванченко Світлана Миколаївна.
14 Вересня, 2021 р., 08:00
Сьогодні свій день народження святкує Дундук Людмила Анатоліївна, прибиральниця службових приміщень КЗ "Центр культури та дозвілля".
06 Вересня, 2021 р., 07:39
Сьогодні свій день народження святкує бібліотекар Матвіївської сільської бібліотеки Маслова Зоя Іванівна. Шановна, Зоя Іванівна, Вітаємо щиро вас зі святом! Бажаємо Вам добра багато, Здоров’я гарного, міцного, І сміху щирого, гучного. Тепла і злагоди в родині, Щоб не було для сліз причини, Щоб друзі щиро посміхались, Все заплановане вдавалось!
01 Вересня, 2021 р., 11:21
Сьогодні свій день народження святкує директор Таврійського СБК Лапицька Дар'я Олександрівна.
29 Серпня, 2021 р., 09:40
Сьогодні свій день народження святкує прибиральниця службових приміщень Таврійського СБК Орлова Мандалина Степанівна. В цей прекрасний день поспішаємо привітати Вас з цим чудовим святом, з днем ??народження! Бажаємо міцного здоров'я, жіночого щастя, багато радостей в житті, ніколи не сумувати та завжди радіти життю. Нехай все в у Вас складається вдало і гармонійно, нехай життя буде сповнена квітами та піснями, яскравими фарбами та тільки хорошим настроєм. Нехай кожен день починається тільки з радісної усмішки, веселого сміху і з позитивного настрою!
21 Липня, 2021 р., 09:29
Сьогодні свій день народження святкує бібліотекар Новоуспенівської сільської бібілотеки Олена Миронівна Ярош! Хочемо побажати завжди залишатися такою ж душевної, веселої, щирої і радісної, адже все, що трапляється – у кінцевому підсумку, на краще! Нехай Ваше життя буде не тільки світлою смугою, але і переливається всіма кольорами веселки, виключаючи сірий і чорний! Бажаємо, щоб всі Ваші плани закінчувалися очікуваним результатом, і щоб Ви завжди пишалися собою! Нехай збудуться всі Ваші надії і бажання, перетворивши життя в справжню казку! З Днем Народження!