Профілактика бездомності та соціального сирітства

З МЕТОЮ ЗАХИСТУ БЕЗДОМНИХ ОСІБ ТА БЕЗПРИТУЛЬНИХ  В ОСІННЬО-ЗИМОВИЙ ПЕРІОД 2020-2021 років виконавчим комітетом Новоуспенівської сільської ради прийнято рішення від 25.08.2020 № 52-08/2020 «Про затвердження Плану заходів щодо забезпечення соціального захисту бездомних осіб та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, в осінньо-зимовий період 2020-2021 років, у складних погодних умовах та під час надзвичайних ситуацій на території Новоуспенівської сільської ради».

Відповідно до Плану на території Новоуспенівської сільської територіальної громади :

1) Забезпечено роботу «гарячих ліній» на підпорядкованій території. Функціонує 3 гарячі лінії (1 в Новоуспенівській сільській раді (061-36-76-531), 1 в Таврійському старостинському окрузі +380680848139, 1 в Матвіївському старостинському окрузі +380971563343, 061-36-77-531).

2) Забезпечено організацію роботи банків одягу, взуття, білизни зимового асортименту на підпорядкованій території: 1 в Новоуспенівській сільській раді, 1 в Таврійському старостинському окрузі, 1 в Матвіївському старостинському окрузі.

3) Обладнано пункт обігріву для бездомних осіб та пункт роздачі гарячої їжу в адміністративній будівлі Запорізького старостинського округу (с.Запоріжжя, вул. Гагаріна, 19) та в адміністративній будівлі Таврійського старостинського округу (с.Таврія, вул. Центральна, 4)

4) У разі необхідності буде організовано надання притулку бездомним особам в осінньо-зимовий період.

5) Проводяться заходи (рейди) для забезпечення раннього виявлення одиноко-проживаючих людей похилого віку, осіб з інвалідністю, сімей, які опинились в СЖО, бездомних, безпритульних, бездоглядних.