Оздоровлення та відпочинок дітей пільгових категорій

Право кожної дитини на оздоровлення і відпочинок гарантовано державою ЗУ "Про оздоровлення та відпочинок" Оздоровлення та відпочинок дітей, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки (далі – діти) може здійснюватися за рахунок наступних бюджетів.

За кошти державного бюджету направляються діти на оздоровлення та відпочинок до ДП «Міжнародний дитячий центр «Артек» (порядок направлення та умови дивіться за посиланням) і ДП «УДЦ «Молода гвардія» (порядок направлення та умови дивіться за посиланням).

За кошти обласного бюджету направляються діти на оздоровлення та відпочинок до  ДЗОВ Запорізької області. Порядок, пільгові категорії, умови направлення визначені розпорядженням голови Запорізької облдержадміністрації від 07.05.2019 № 246 «Про затвердження Порядку направлення дітей, які потребують особливої соціальної ваги та підтримки до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів обласного бюджету» (за посиланням).

Рішенням Новоуспенівської сільської ради від 23.12.2021 № 12 затверджено Програму Новоуспенівської сільської територіальної громади «Оздоровлення та відпочинок дітей у 2022 році" згідно якої виділено кошти з місцевого бюджету в сумі 40,0 тис.грн на придбання путівок для оздоровлення та відпочинку дітей (ознайомитися з Програмою Ви можете за посиланням).

Рішенням Новоуспенівської сільської ради від 23.12.2020 № 10 затверджено Порядок направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів місцевого бюджету Новоуспенівської сільської ради Веселівського району Запорізької області (детально ознайомитися з пільговими категоріями та порядком Ви можете за посиланням).

Для того, щоб отримати путівку, батькам або іншим законним представникам таких дітей необхідно звернутись до відділу соціального захисту Новоуспенівської сільської територіальної громади подати Заяву на включення до банку даних дітей, що потребують відпочинку та оздоровлення та надати документ, який посвідчує особу дитини (свідоцтво про народження або паспорт громадянина України), а також документи, які підтверджують належність дитини до пільгової категорії та заяву на оздоровлення у 2022 році.

За більш детальною інформацією щодо умов та переліку необхідних документів для отримання пільгових путівок на оздоровлення та відпочинок дітей батькам та особам, що їх заміщують, необхідно звернутись  до відділу соціального захисту  Новоуспенівської сільської ради за адресою: с. Новоуспенівка, вул. Шевченка, 19, каб. 6,  або за тел. 0981013995.

Для внесення до бази данних дітей, які потребують особливої соціальної уваги та бажають отримати послугу оздоровлення та відпочинку, просимо надати вищезазначені документи уповноваженій особі відділу соціального захисту Новоуспенівської сільської ради Гороховець Валентині Володимирівні, за адресою: с. Новоуспенівка, вул. Шевченка, 19, І поверх, каб. 6

20 Серпня, 2021 р., 11:07
Право кожної дитини на оздоровлення і відпочинок гарантовано державою.   За кошти державного бюджету направляються діти на оздоровлення та відпочинок до ДП «Міжнародний дитячий центр «Артек» і ДП «УДЦ «Молода гвардія». Станом на 20.08.2021 для дітей пільгових категорій, що проживають на території Новоуспенівської громади виділено 1 путівку до ДП «УДЦ Молода гвардія» на 7 зміну з 07.08.2021-27.08.2021 за кошти державного бюджету.  Відповідно до наказу Мінсоцполітики № 358 від 02.06.2020 «Про затвердження Положення про порядок направлення дітей на оздоровлення та відпочинок до державного підприємства "Український дитячий центр "Молода гвардія" за рахунок бюджетних коштів» та згідно порядку черговості до закладу направлено дитину з багатодітної родини, яка проживає в с.Братолюбівка В зв’язку зі спалахом захворюваності дітей на ковід, зміна закінчилася достроково 19.08.2021.