Повідомна реєстрація колективних договорів

ПОВІДОМНА РЕЄСТРАЦІЇ КОЛЕКТИВНИХ ДОГВОРІВ

Відповідно до пункту 9 ст 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" органи місцевого самоврядування беруть участь у соціальному діалозі, веденні колективних переговорів, укладенні територіальних угод, здійсненні контролю за їх виконанням, вирішенні колективних трудових спорів (конфліктів) щодо підприємств, установ та організацій, розташованих на відповідній території; повідомна реєстрація в установленому порядку колективних договорів і територіальних угод відповідного рівня

Галузеві (міжгалузеві) і територіальні (обласні та республіканська) угоди підлягають повідомній реєстрації Мінекономіки, а колективні договори, територіальні угоди іншого рівня - районними, районними у мм. Києві та Севастополі держадміністраціями, виконавчими органами сільських, селищних та міських рад (далі - реєструючий орган). Зміни та доповнення до галузевої (міжгалузевої), територіальної угоди, колективного договору (далі - угоди (договори) підлягають повідомній реєстрації згідно з цим Порядком.

В Новоуспенівській сільський раді таким РЕЄСТРУЮЧИМ ОРГАНОМ є ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ .

Сторони угоди (договору) подають ЧЕРЕЗ ЗАГАЛЬНИЙ ВІДДІЛ Новоуспенівської сільської ради реєструючому органу на повідомну реєстрацію 1 примірник угоди (договору) разом із додатками та супровідним листом (приклад супровідного листа) у вигляді оригіналу паперового документа з прошитими і пронумерованими сторінками або у вигляді оригіналу електронного документа з пов’язаними з ним кваліфікованими електронними підписами, або у вигляді електронної копії оригіналу паперового документа (фотокопії), засвідченої кваліфікованою електронною печаткою.