Соціальні послуги

Закон України "Про соціальні послуги" визначає основні організаційні та правові засади надання соціальних послуг, спрямованих на профілактику складних життєвих обставин, подолання або мінімізацію їх негативних наслідків, особам/сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Соціальні послуги - дії, спрямовані на профілактику складних життєвих обставин, подолання таких обставин або мінімізацію їх негативних наслідків для осіб/сімей, які в них перебувають. Особі/сім’ї можуть надаватися одна або одночасно декілька соціальних послуг.

Порядок організації надання соціальних послуг затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 № 587.

Надавач соціальних послуг на території Новоуспенівської сільської територіальної громади - комунальна установа "Центр надання соціальних послуг" Новоуспенівської сільської ради.

Для ознайомлення з видами соціальних послуг необхідно використовувати Класифікатор соціальних послуг затверджений наказом МСПУ від 23.06.2020 № 429 за посиланням. Класифікатор містить систематизоване зведення назв соціальних послуг, їх короткий опис, строк надання, а також перелік категорій отримувачів цих послуг.

Вартість. Соціальні послуги  надаються отримувачам: за рахунок бюджетних коштів;  з установленням диференційованої плати залежно від доходу отримувача соціальних послуг;  за рахунок отримувача соціальних послуг або третіх осіб.

Для отримання соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів необхідно звертатися до уповноваженої особи з прийому документів відділу соціального захисту Новоуспенівської сільської ради, за адресою: с.Новоуспенівка, вул.Шевченка, 19, І поверх.

Більш детально про соціальні послуги в статтях, що розміщені нижче.

26 Жовтня, 2021 р., 10:07
Компенсація за професійний догляд. Що змінює постанова КМУ № 1040 від 6 жовтня 2021?