Інформація територіальних органів влади до відома громадян

14 Листопада, 2019 р., 11:58

14 Листопада, 2019 р., 09:46

18 Жовтня, 2019 р., 14:26
Африканська чума свиней (АЧС, Pestis Africana suum) – це заразне захворювання, деякі ознаки якого можуть розвиватися доволі швидко, але не завжди є специфічними для встановлення остаточного діагнозу. Збудник АЧС це ДНК-вмісний вірус сферичної форми, що належить до родини Asfaviridae. Він дуже складний і проявляє значну генетичну мінливість. Вірус АЧС заражає клітини імунної системи та ініціює вироблення величезної кількості специфічних антитіл, які, на жаль, не здатні до повної нейтралізації збудника. Це і є однією з основних причин чому виготовлення ефективної вакцини проти нього наразі неможливе. АЧС достатньо легко передається від хворої до здорової тварини, чому сприяє надзвичайна стійкість вірусу в навколишньому середовищі.
13 Вересня, 2019 р., 10:28

13 Вересня, 2019 р., 10:26

07 Серпня, 2018 р., 15:11
Ініційована Народним депутатом України Сергієм Васильовичом Валентировим соціальна програма «Здоровий округ» продовжує успішно реалізовуватись у районах. Наш  район не залишився осторонь. За сприянням  Народного депутата України на території  Новоуспенівської  сільської ради розповсюджено 66 наборів з засобами надання першої невідкладної медичної допомоги.