ВАКАНСІЇ

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування: головного спеціаліста -  юриста

Особи, які претендують на посаду, повинні вільно володіти державною мовою та здобули ступінь вищої юридичної освіти бакалавра або молодшого бакалавра, знати основні принципи роботи на комп'ютері та програмні засоби  Word, Excel.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати в сільській раді.

Необхідні документи: заява, особова картка (форма П-2ДС), автобіографія, дві фотокартки розміром 4х6 см, документ про освіту, паспорт, військовий квиток (для військовозобов'язаних), декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік (довідка про подання).

Дата публікації оголошення:  17 липня 2018 року

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування: спеціаліста у відділ бухгалтерського обліку та звітності

Особи, які претендують на посаду, повинні мати повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста, досконало володіти державною мовою, знати основні принципи роботи на комп'ютері та програмні засоби  Word, Excel.

Стаж роботи: без вимог до стажу роботи.

Дата публікації оголошення:  15 березня  2018 року

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування: спеціаліста ІІ категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності

Особи, які претендують на посаду, повинні мати базову вищу освіту  відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, досконало володіти державною мовою, знати основні принципи роботи на комп'ютері та програмні засоби  Word, Excel.

Стаж роботи: без вимог до стажу роботи.

Необхідні документи: заява, особова картка (форма П-2ДС), автобіографія, дві фотокартки розміром 4х6 см, документ про освіту, паспорт, військовий квиток (для військовозобов'язаних), декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік (довідка про подання).

Дата публікації оголошення:  18 січня 2018 року

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування: начальника відділу освіти, молоді та спорту

Особи, які претендують на посаду, повинні мати базову вищу освіту  відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістр, спеціаліст, досконало володіти державною мовою, знати основні принципи роботи на комп'ютері та програмні засоби  Word, Excel.

Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років.

Дата публікації оголошення:  9 січня 2018 року

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування: начальника відділу фінансів

Дата публікації оголошення:  3 січня 2018 року

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

Особи, які претендують на посаду, повинні мати повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, досконало володіти державною мовою, знати основні принципи роботи на комп'ютері та програмні засоби  Word, Excel.

Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи  стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

Дата публікації оголошення:  3 січня 2018 року