Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади   Директора  Комунальної установи “Центр надання соціальних послуг» Новоуспенівської сільської ради Мелітопольського  району Запорізької області

Дата: 14.12.2021 14:34

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади: Директора  Комунальної установи “Центр надання соціальних послуг» Новоуспенівської сільської ради Мелітопольського  району Запорізької області

Повне найменування: Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Новоуспенівської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області.

Місце знаходження: 72220, Запорізька область, Мелітопольський район, село Новоуспенівка, вулиця Шевченка,19

Основними завданнями  Центру є:

- надання особам/сім’ям комплексу соціальних послуг, яких вони потребують, відповідно до переліку послуг, затвердженого наказом Мінсоцполітики, з метою мінімізації або подолання таких обставин.

Для участі в конкурсі претендент особисто подає та/або надсилає електронною поштою (uspen-vikonkom@ukr.net) такі документи:

- заяву про участь у конкурсі за визначеною формою (зразок додається);

- належним чином завірені копії документа, що посвідчує особу, документа про освіту, трудової книжки або інших документів, що засвідчують досвід роботи;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- мотиваційний лист, складений у довільній формі;

- довідку про відсутність судимості;

- перспективний план розвитку комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Новоуспеніської сільської ради.

Крім зазначених документів, претендент може додатково подавати документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

У разі подання заяви та документів лише електронною поштою, претендент до проходження перевірки на знання норм відповідного законодавства України, додатково подає власноручно підписану заяву.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:  Вища освіта другого рівня за ступенем магістра та спеціальністю відповідної галузі знань; стаж роботи у відповідній сфері діяльності на керівних посадах нижчого рівня – не менше ніж 5 років.

Документи приймаються протягом 15 календарних днів з дня оголошення конкурсу.

Приймання документів від претендентів здійснюється з 08.00 години 15 грудня 2021 року до 17.00 години 29 грудня 2021 року, за адресою: с.Новоуспенівка,вул.Шевченка,19.Мелітопольського району Запорізької області (адмінбудівля сільської ради, кабінет керуючого справами (секретаря)виконкому)

Претенденти не допускаються до участі в конкурсі у разі:

- неподання ними повного пакета документів;

-невідповідності кваліфікаційним вимогам, визначеним Довідником кваліфікаційних характеристик професій працівників «Випуск 80 «Соціальні послуги», затвердженим наказом Мінсоцполітики від 29.03. 2017 № 518;

- наявності не знятої або не погашеної в установленому законом порядку судимості, заборони займати відповідні посади або займатися певними видами діяльності

Конкурсний відбір кандидатів на заміщення вакантної посади здійснюється за результатами:

-проведення письмового іспиту з метою перевірки знання Законів України  відповідних галузей;

-публічної та відкритої презентації перспективного плану розвитку комунальної установи;

-співбесіди з конкурсною комісією з метою оцінювання відповідного досвіду, досягнень, компетенції, особистих якостей вимог до професійної компетенції кандидата та до відповідних посадових обов’язків.

Іспит складається державною мовою одночасно для всіх кандидатів на заміщення вакантної посади. Оцінювання за п’ятибальною системою.

Конкурс відбудеться  11 січня 2022 року  о 10.00 год у приміщенні Новоуспенівської сільської ради за адресою: с.Новоуспенівка, вулиця Шевченка, будинок. 19, Мелітопольського  району, Запорізької області.

-Виконавчий комітет  сільської ради-

дата публікації: 14.12.2021