Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Новоуспенівської сільської  ради Мелітопольського району Запорізької області

Дата: 11.01.2022 08:47

ОГОЛОШЕННЯ

Новоуспенівська сільська рада Мелітопольського  району  Запорізької області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Новоуспенівської сільської  ради Мелітопольського району Запорізької області  (місце знаходження закладу: с.Новоуспенівка, Мелітопольський   район, Запорізька область, вул. Шевченка, 21)

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів на посаду:  вища освіта, вільне  володіння державною мовою, здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки. (Організовувати та планувати роботу, вміння роботи  на комп’ютері, використовувати комп’ютерне обладнання,  навички роботи в мережі Інтернет. Вміння спілкування з людьми, дотримуватись правил ділового етикету)

Стаж роботи у сфері культури не менше трьох років.

Для участі у конкурсі  упродовж 30 календарних днів, з дня публікації оголошення,  кандидати  подають  наступні документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
    - автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку;

- відомості про наявність чи відсутність судимості( довідка МВС);
    - копію документа, що посвідчує особу;

- копія ідентифікаційного номера;
    - копії документів про вищу освіту;

- фотокартки  4х6( 2 шт);

-копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж роботи;
    - мотиваційний лист довільної форми;

-перспективний план розвитку закладу культури на 1 та 5 років, для презентації на засіданні конкурсної комісії.

- відомості про вакцинацію від коронавірусної хвороби COVID-19

Усі документи подаються українською мовою.
Особи можуть надавати інші документи, які, на їх думку, підтверджують професійні чи моральні якості.

Особи, які подають документи, відповідають за достовірність поданої інформації.
Особи, які беруть участь у конкурсі готують публічну презентацію про
єкту програми розвитку Центру культури та дозвілля на один і п'ять років, у яких повинні бути чітко відображені заходи, які вживатимуться кандидатом на посаду, для вирішення проблем закладу, а також заходи, що будуть вживатися з метою забезпечення адміністративно-господарської стійкості закладу та підвищення творчої ефективності його діяльності.

Термін подання документів: 30 календарних днів від дня  опублікування оголошення про проведення конкурсу. Прийом заяв з  08.00 год до 17.00 годин за адресою: 72220, Мелітопольський   район, Запорізька  область, с. Новоуспенівка,вул.Шевченко,19.

Для отримання додаткової інформації звертатись за телефоном: 0978876394.

Розпорядження сільського голови від 11.01.2022 № 02-о "Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади"