11 Жовтня, 2018 р., 16:00

04 Вересня, 2018 р., 15:52
   У четвер, 13.вересня 2018 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на питання зайнятості населення та реформування служби, модернізації надання послуг відповість директор Запорізького обласного центру Дундук Ірина Олександрівна.
28 Серпня, 2018 р., 11:10
    У понеділок, 3 вересня 2018 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме представник секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Запорізькій області Дємєнєва Олена Василівна.
28 Серпня, 2018 р., 08:52
   У вівторок, 4 вересня 2018 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутатобласної ради, секретар постійної комісії з питань управління об`єктами спільної власності територіальних громад області та житлово-комунального господарства Кузьменко Роман Олександрович.
21 Серпня, 2018 р., 11:48
    У понеділок, 27 серпня  2018 року, відбудеться  пряма телефонна лінія з питань, що пов`язані з переходом на цифрове телевізійне мовлення, під час якої на запитання громадян відповідатиме представник Національної ради України з питаньтелебачення та радіомовлення у Запорізькій області Кучугурний Володимир Юхимович.
17 Серпня, 2018 р., 09:54
    У вівторок, 28 серпня 2018 року, відбудеться, пряма телефонна лінія, під час якої на запитання відповідатиме депутат Запорізької  обласної ради, член постійної комісії з питань охорони здоров`я, материнства та дитинства Бурка Геннадія Федоровича.
17 Серпня, 2018 р., 09:45
23 серпня 2018 року  у селищі Таврія Новоуспенівської ОТГ Веселівського райрну Запорізької області  біля будинку культури з 21.00 год. буде проводитись танцювально-розважальна  програма  до Дня Незежності України.