19 Серпня, 2021 р., 14:24
                                       2 вересня 2021 року  з 10.00 до 17.00 год. у  зв`язку з ремонтними роботами на лінії електромережі буде відсутнє світло в селі  Запоріжжя та селі Братолюбівка Новоуспенівської  територіальної громади.
18 Серпня, 2021 р., 15:22
                                    1 вересня 2021 року  з 9.00 до 17.00 год. у  зв`язку з ремонтними роботами на лінії електромережі буде відсутнє світло в селі  Запоріжжя Новоуспенівської територіальної громади по вулиці Центральній буд.№№ 4-36а.
16 Серпня, 2021 р., 12:48
Розпорядження сільського голови від 16.08.2021 № 99-о "Про внесення змін до порядку денного дев`ятої сесії восьмого скликання Новоуспенівської сільської ради"
12 Серпня, 2021 р., 10:34
                                        26 серпня 2021 року  з 9.00 до 17.00 год. у  зв`язку з ремонтними роботами на лінії електромережі буде відсутнє світло в селі  Новоуспенівка та селі Новоіванівка Новоуспенівської територіальної громади
10 Серпня, 2021 р., 12:00
                                    20 серпня 2021 року  у  зв`язку з ремонтними роботами на лінії електромережі буде відсутнє світло в селі  Новоуспенівка Новоуспенівської територіальної громади  - з 9.00 до 13.00 год. по вулиці Сонячній (буд. №№ 7-29, 2-44), по вулиці Шевченко (буд №№ 1-49, 2-44) - будівля КДНЗ "Барвінок", адмінбудівля, центр культури, пошта; - з 13.00 до 17.00 год. по вулиці Покровській (буд. №№ 2-26, 1-23),  по вулиці Першотравневій (буд. №№ 2-34, 1-33), по вулиці  Молодіжній (буд.№№ 1-9).
10 Серпня, 2021 р., 10:16
              11  серпня 2021 року з 9.00 до 11.30 год. в кабінеті секратаря сільської ради будуть вести прийом громадян з особистих питань спеціалісти Пенсійного Фонду.
06 Серпня, 2021 р., 09:11
                          Суб`єктам господарювання, що претендують на отримання  фінансової підтримки  розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства, необхідно до 1 вересня або 15 жовтня надати обласній  комісії Запорізької ОДА документи, перелік яких затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 15.07.2005 № 587 "Про затвердження  Порядку використання  коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства", а саме: 1) один раз на рік: документи, що посвідчують право власності, користування земельною ділянкою; проектну документацію на створення виноградників столових сортів, плодово-ягідних насаджень та хмільників та затверджену Мінагрополітики проектну документацію на створення виноградників технічних сортів; довідку про банківські реквізити (у разі зміни реквізитів довідка видається повторно); зобов’язання щодо повернення до державного бюджету у місячний строк бюджетних коштів у разі встановлення контролюючими органами факту їх незаконного одержання та/або нецільового використання. 2) до 20 червня та 20 листопада: заяву про компенсацію; акт про фактичний обсяг виконаних робіт та витрат за встановленою Мінагрополітики формою; реєстри витрат з виконання робіт разом із завіреними копіями первинних бухгалтерських документів. Крім того, на момент першого подання документів для отримання компенсації суб’єкти господарювання подають довідки про відсутність (наявність) заборгованості з виплати заробітної плати, сплати податків і зборів (обов’язкових платежів), видані відповідними органами державної податкової служби, Пенсійного фонду України та фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування. У разі відсутності заборгованостей такі довідки подаються повторно через півроку, у разі їх наявності - щомісяця до моменту погашення заборгованості. У разі проведення посадки насаджень або їх ремонту суб’єкти господарювання додатково подають сертифікати на садивний матеріал: для вітчизняного виробництва - сертифікат, що засвідчує сортові якості садивного матеріалу та сертифікат, що засвідчує товарні якості садивного матеріалу; для ввезеного на митну територію України - фітосанітарний сертифікат та сертифікат країни-експортера.
29 Липня, 2021 р., 15:10
6 серпня 2021 року за підтримки Програми USAID з аграрного та сільського розвитку АГРО в рамках проєкту #ЕФКО відбудеться регіональна конференція «Кісточкові в Україні: підсумки сезону та прогнози розвитку сектору». Місце проведення: м. Мелітополь - с. Чкалове (ТОВ «Ольвія»), Запорізька обл. (відповідно до програми заходу). Тривалість: 6 годин, з 10 до 16 години. Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням - https://forms.gle/Pgig4WHiqFE86Fb96 Про що поговоримо: -Підіб’ємо підсумки сезону по кісточкових; -Обговоримо найімовірніші сценарії подальшого розвитку галузі; -Відвідаємо одне з провідних господарств регіону. За більш детальною інформацією щодо консультацій, а також в разі виникнення будь-яких питань, будь ласка, звертайтесь до: +380 67 7200030 Марія Лакеєва, координатор проєкту #ЕФКО +380 67 3469058 Аліна Новачук, асистент проєкту #ЕФКО +380 67 5684067 Дмитро Голуда, молодший аналітик асоціації “Ягідництво України” Програма заходу в селі Чкалово