Вітаємо з днем народження Василя Григоровича Манойленка

20 Травня, 2021 р., 15:46
День вишиванки щороку відзначають у третій четвер травня. Цьогоріч Всесвітній день вишиванки 2021 припав на 20 травня. Це ювілейний 15-й Всесвітній день вишиванки 2021.
05 Травня, 2021 р., 09:32
4 травня свій день народження святкувала прекрасна жінка та творча особистість - директорка Матвіївського сільського будинку культури Брусенська Зінаїда Миронівна! Бажаємо міцного здоров’я, радості, веселощів, достатку та міцного здоров’я Вам і всім рідним та близьким. А ще безліч посмішок, впевненості у завтрашньому дні, успіхів і величезного, неосяжного, щоденного та якісного жіночого щастя!
14 Квітня, 2021 р., 09:20
Сьогодні свій день народження святкує художній керівник Центру культури та дозвілля Олена Геннадіївна Шевчук! Вітаючи Вас, хочеться від душі побажати могутнього здоров’я, міцних сил для досягнення задуманих цілей. І нехай у Вас завжди буде піднесений відмінний настрій, а життя наповнене приємними моментами, сюрпризами та яскравими емоціями.