10 Червня, 2020 р., 16:26
Начальником податкової служби Запорізької області призначено Романа Афонова
09 Червня, 2020 р., 12:23
Новоуспенівська громада 5 червня 2020 року отримала «Скриньку здоров'я» від ULEAD з Європою / ULEAD with Europe із захисними засобами. Захисні засоби буде розповсюджено серед медичних працівників громади, щоб вони могли подбати про своє здоров'я та здоров'я жителів громад. До скриньки увійшли: маски медичні захисні, костюми біологічного захисту, окуляри захисні, дезінфекційний засіб, респіратори з клапаном, рукавички оглядові,  термометр безконтактний інфрачервоний. 9 червня «Скриньку здоров'я» було передано головою громади Сеником Іваном Богдановичем керівнику КНП "Новоуспенівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини" Новоуспенівської сільської ради  Мірошниченку Вячеславу Володимировичу.  Велика подяка представникам  Міжнародного благодійного фонду "Карітас України" та Програмі «U-LEAD з Європою» за надану благодійну допомогу.
08 Травня, 2020 р., 10:16
    З метою гідного вшанування подвигу українського народу,  та у зв’язку з відзначення у 2020 році Дня пам’яті та примирення,  75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років,  головою Новоуспенівської сільської ради Сеником Іваном Богдановичем сумісно з заступником сільського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Куцаком Миколою Миколайовичем з дотриманням какантинних вимог було проведено покладання вінку до   групи братських могил  радянських воїнів та пам’ятника воїнам - односельцям  в с.Новоуспенівка Новоуспенівської ОТГ.