В Україні з 00 годин 00 хвилин 24 лютого 2022 року строком на 30 діб запроваджено надзвичайний стан!

Дата: 24.02.2022 08:16

Шановні мешканці Новоуспенівської громади!

В Україні з 24 лютого запроваджено надзвичайний стан. Режим діятиме по всій країні, окрім Донецької і Луганської областей (там вже діє окремий правовий режим).

Термін дії — 30 днів.

Як він працює, які обмеження можуть бути та які права і обов'язки мають люди

Відповідно до указу Президента України №63/2022 від 23.02.2022 "Про введення надзвичайного стану в окремих регіонах України" , надзвичайний стан передбачає такі обмеження (там, де вказано "за потреби", вони впроваджуються штабами області)

Закликаємо громадян не панікувати та зберігати спокій. Наразі всі комунальні служби працюють у штатному режимі. Проблем зі зв’язком, електро-, газо- та водопостачанням немає.

При виявленні підозрілих осіб, автотранспорту, тощо прохання сповіщати сільського голову особисто за тел. 0973748074 та поліцейського офіцера громади Максима Ковальова за тел.0966486085.

голова Новоуспенівської ТГ    Іван СЕНИК