Про здійснення перевірки щодо дотримання суб’єктами господарювання, обмежувальних заходів

Дата: 11.11.2021 15:39

11.11.2021р. поліцейським офіцером громади Ковальовим М.А. було здійснено перевірку щодо дотримання суб’єктами господарювання, обмежувальних заходів, встановлених на період карантину, встановленого у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Було перевірено магазин «Зоряний» с.Запоріжжя, магазин «Наталі» с.Запоріжжя, магазин ФОП Мудриченко  с.Веселе. Порушень карантинних обмежень в перевірених закладах торгівлі не виявлено.

На гр.України винесено Постанову про порушення обмежувальних заходів, встановлених на період карантину, встановленого у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19. Накладено штраф у розмірі 255 грн.

заступник сільського голови  Наталя Гонтаренко