Вісім областей України знаходяться у помаранчевій зоні епідемічної небезпеки, згідно з показниками захворюваності на COVID-19

Дата: 07.10.2021 16:28

Станом на 8 жовтня 2021 року в помаранчевій зоні в Україні перебувають вісім областей:  Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Рівненська, Сумська, Харківська, Херсонська та Чернівецька області.

Відповідно до  підпункту 1  пункту 3 Протоколу позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Мелітопольського району (в режимі онлайн-засідання)  від 07.10.2021 № 20 виконавчим комітетам сільських рад Мелітопольського району на період дії «помаранчевого» рівня епідеміологічної небезпеки заборонено проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних, наукових, освітніх, професійних тематичних та інших) заходів (у тому числі в розважальних закладах (нічних клубах) і закладах громадського харчування), крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Протокол №20 від 07.10.2021 позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Мелітопольського району (в режимі онлайн-засідання)

Загальний відділ