Протягом вересня-жовтня 2021 року на території Одеської, Херсонської, Запорізької та Миколаївської областей будут проводитись командно-штабні навчання

Дата: 29.09.2021 11:00

Протягом вересня-жовтня 2021 року на території Одеської, Херсонської, Запорізької та Миколаївської областей в рамках підготовки підрозділів морської піхоти Збройних Сил України та за участі підрозділів іноземних держав будут проведені командно-штабні навчання "Об'єднані зусилля - 2021".

Під час проведення навчання планується переміщення великої кількості військової техніки та особового складу.

Командування морської піхоти ЗСУ звертається з проханням до цивільного населення щодо недопущення блокування військової техніки, розповсюдження фото- там відеоматеріалів техніки і режимних військоих об'єктів.

В районі проведення навчань над військовими частинами, об'єктами та полігонами всі прольоти безпілотних літальних апаратів будуть припинені. Особи, які здійснюватимуть запуск або керування цими БПЛА, будут затримані та притягнуті до відповідальності.