Результати діяльності відділу «Веселівське бюро правової допомоги» Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за вісім місяців 2021 року

Дата: 24.09.2021 14:45

За період з 04.01.2021 по 31.08.2021 відділом «Веселівське бюро правової допомоги» Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги було зареєстровано 837 звернень клієнтів, з яких:

•  815 – надано безоплатну первинну правову допомогу (далі – БППД);
  •  22 – надано безоплатну вторинну правову допомогу (далі – БВПД).

80 особам було забезпечено доступ до електронних сервісів Міністерства юстиції України.

В результаті розгляду письмових заяв про надання БВПД, було прийнято 22 рішень про надання БВПД, з яких - надано 5 доручень адвокатам та 17 - штатним працівникам Бюро (представництво в суді або оформлення процесуальних документів). Прийнятих рішень про відмову в наданні БВПД – 0.

У звітному періоді клієнти зверталися частіше з наступних питань: цивільне право - 94 , сімейне право - 70, спадкове право - 87 , земельне право -  37, трудове право - 24, житлове право - 80 , адміністративне право - 17, пенсійне - 41, виконання судових рішень -64, соціальне забезпечення – 33, та  інші питання - 198.