Розпочато підготовчі заходи до ремонту дороги по вулиці Миру в селі Новоуспенівка Новоуспенівської ТГ

Дата: 14.09.2021 10:52

Вчора, 13 вересня 2021 року, в селі Новоуспенівка Новоуспенівської ТГ було розпочато підготовчі роботи до ремонту дороги по вулиці Миру. Беручи до уваги численні звернення громадян та враховуючи поганий стан дороги, яка веде до КЗ "Новоуспенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів" керівництво  Новоуспенівської сільської ради сумісно з  депутатським корпусом  на 9-ї сесії 8-го скликання Новоуспенівської сільської ради прийняли рішення  № 90 від 17.08.2021 року  "Про затвердження проєктно-кошторисної документації «Капітальний ремонт покриття по вул. Миру с. Новоуспенівка Веселівського району Запорізької області».  Загальна кошторисна вартість ремонтних робіт складає 1717,821 тис. грн.