Детінізація обігу земель: мелітопольська скарбниця додатково отримала більше мільйона гривень

Дата: 03.08.2021 10:00

За розпорядженням Мелітопольського міського голови Івана Федорова в триває інвентаризація земельних ділянок.

Так, нещодавно, використовуючи дрони та фототехніку, фахівці управління комунальної власності, фінансового управління Мелітопольської міської ради, Головного управління ДПС у Запорізькій області, Управління соціального захисту населення міської ради та інших контролюючих органів провели чергові рейди з виявлення  порушень земельного законодавства.

За результатами проведеної роботи виставлено на аукціон п’ять земельних ділянок комунальної форми власності, укладено шістнадцять нових договорів оренди землі, по п’яти угодах змінено ставки орендної плати та грошову нормативну оцінку землі. До бюджету міста додатково надійшло більше 1 мільйона гривень податку на нерухоме майно та плати за землю.