Про проведення на території Запорізької області Всеукраїнського турніру з футболу у форматі 8х8

Дата: 15.07.2021 15:57

Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації інформує про проведення на території Запорізької області Всеукраїнського турніру з футболу у форматі 8х8.        Орієнтовна дата початку турніру 7 серпня  2021 року. Реєстрація команд доступна до 30.07.2021 року.                                                                            Переможець Запорізького обласного етапу отримає 75, 000 тис.грн. нагороди та представлятиме область у фіналі, який відбудеться у м.Київ на стадіоні НСК Олімпійський, що дасть змогу поборотися за найголовніший приз - 500, 000 тис. грн.                                                                        Матчі обласного етапу будуть проводитись на майданчиках із зручним покриттям у м.Запоріжжя (ДЮСШ "Металург" та інші). Кожна команда зіграє  на груповому етапі 9 матчів. Для всіх команд буде відзнята індивідуальна відеопрезентація. Для реєстрації на участь у турнірі та інших питань звертайтесь до менеджера "Аматор Спорт" за телефоном - 0 (800) 30 88 78.

управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької ОДА