Скажемо "Ні!" домашньому насильству!

Дата: 14.06.2021 10:24

Новоуспенівська сільська рада, як координатор на місцевому рівні напрямку запобігання та протидії насильству, нагадує:

домашнє насильство – це дії або, навпаки, бездіяльність не тільки фізичного, а й психологічного, сексуального або економічного насильства, що вчиняються в сім’ї або між родичами, незалежно від того, спільно чи окремо вони проживають.

У зв'язку із запровадженням карантинних заходів, викликаних поширенням інфекції коронавірусу, появою нових стресових ситуацій та можливих фінансово-економічних труднощів збільшуються ризики вчинення домашнього насильства.

Контакти служб, установ та організацій, де постраждалі особи можуть отримати допомогу у сфері запобігання та протидії домашньому насильств

0 (800) 500 335 або 116 123 (з мобільного) – Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації. Дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів будь-яких операторів по всій території України;

15-47 - Урядова «гаряча лінія» для осіб, які страждають від домашнього насильства та насильства за ознакою статі на насильства щодо дітей. Дзвінки є безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними та конфіденційними;

103 – виклик бригади швидкої медичної допомоги.

(097) 784 19 90  -  головний лікар Новоуспенівської амбулаторії

(068) 084 81 39  -  староста  Таврійського старостинського округу;

(097) 308 21 69  -  староста Матвіївського старостинського округу;

(097) 310 33-11  -  староста Запорізького старостинського округу

(096) 648 60 85  -  поліцейський офіцер  Новоуспенівської громади

(097) 830 24 29  -  Служба у справах дітей Новоуспенівської сільської ради

(098) 958 13 12  -  директор КУ «Центр надання соціальних послуг   Новоуспенівської      сільської ради»

(068) 090 41 39  -  фахівець із соціальної роботи (с.Веселе, с.Таврія,      с.Запоріжжя)

(068) 087 10 59  - фахівець із соціальної роботи (с.Матвіївка, с.Новоуспенівка, с.Новоіванівка.

ЯКЩО ВИ ЗАЗНАЛИ БУДЬ-ЯКОГО З ВИДІВ НАСИЛЬСТВА АБО РОЗУМІЄТЕ, ЩО ІСНУЄ ЗАГРОЗА ЙОГО СКОЄННЯ, ПАМ’ЯТАЙТЕ, ЩО НАЙГОЛОВНІШЕ ПРАВИЛО - НЕ МОВЧАТИ!