Святковий концерт до Дня Молоді та Дня Конституції України в селі Запоріжжя Новоуспенівської ТГ

Дата: 29.06.2021 08:15

26 червня 2021 року в селі Запоріжжя Новоуспенівської територіальної громади відбувся святковий концерт присвячений Дню Молоді та Дню Конституції України. Традиційно, як того вимагає Конституція України, концерт було розпочато з прослуховування Гімну України. Жіночій гурт аматорів художньої самодіяльності "Зоряночка" приємно порадував жителів села та гостей своїми співочими голосами та мелодійними піснями.  Почесне слово для привітання з наступаючими державними святами, Днем Молоді та Днем Конституції України, було надано голові Новоуспенівської сільської ради Івану Сенику, старості Запорізького старостинського округу Андрію Яременко та керівнику КЗ "Запорізька ЗОШ І-ІІ ступенів" Олені Яременко. Веселий репертуар, дотепні жартівливі мініатюри припали до душі присутніх та подарували не лище гарний настрій, а й незабутні враження на декілька тижнів. І як вже було заведено, наостанок всі присутні разом з виступаючими заспівали українську народну пісню. Велика подяка організаторам та учасникам заходу за проведений концерт, який дійсно гідний уваги,  відповідає вимогам сучасності щодо святкування державних свят та закладає підгрунтя для формування свідомості нинішніх та прийдешніх поколінь.

загальний відділ