Голова Новоуспенівської ТГ прийняв участь у районних заходах з нагоди святкування Дня Конституції України в місті Мелітополь

Дата: 25.06.2021 13:29

Сьогодні, 25 червня 2021 року, в місті Мелітополь  на площі Перемоги відбулися урочисті заходи до Дня Конституції України, на які було запрошено і голову Новоуспенівської сільської ради Сеника Івана Богдановича. Приємною новиною стало нагородження особисто Сергієм Мінько, депутатом Верховної ради України,  Новоуспенівського сільського голови ІВАНА СЕНИКА грамотою від голови Запорізької обласної державної адміністрації Олександра Старуха за багаторічну сумлінну  плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок  у забезпечення соціально-економічного розвитку Мелітопольського району та з нагоди святкування Дня Конституції України.

загальний відділ