Весняний дебют народного ансамблю "Зоряночка" села Запоріжжя Новоуспенівської ТГ

Дата: 24.05.2021 09:02

21 травня 2021 року в адмінбудівлі Запорізького старостинського округу Новоуспенівської ТГ дебютував  народний аматорський ансамбль "Зоряночка" села Запоріжжя. Концерт був присвячений Дню вишиванки, дрес-код свята - вишиванка. Співочі голоси представниць ансамблю приємно вразили присутніх своїм артистизмом та милозвучними співочими голосами. Хоч ансамбль і було засновано  всього лише близько півроку,  в їхньому репертуарі вже налічується чимало пісень різного жанру. Захід було органіовано за участі художнього керівника КУ "Центр культури та дозвілля" Новоуспенівської сільської ради Тетяни Сеник та активної співучасті діловода Запорізького старостинського округу Світлани Єрмоленко. Порадувала своми піснями і Нагорняк Світлана, студентка І курсу Мелітопольського коледжу культури та мистецтв, переможниця суперфіналу дитячого співочого конкурсу "Кращий голос Азова" 2018 у м.Бердянськ.  Серед присутніх було проведено конкурс на кращу вищиванку, у конкурсі взяли участь сільський голова Іван Сеник, майстриня-вишивальниця села Запоріжжя - Катерина Мудриченко та дівчатка: Писанець Анна  і Команова Наталія. Більшою кількістю глядацьких голосів - перше місце за найкращу вишиванку зайняли найменщі учасниці: Писанець Анна, якій нещодавно виповнилося 3 роки та Команова Наталія. Затишна атмосфера,  веселі мелодійні пісні, жарти та артистизм виступаючих подарували присутнім приємний настрій та незабутні враження. Тож наостанок лише лишається побажати чарівним учасницям ансамблю "Зоряночка", щоб їх дебют став перспективною творчою сходинкою для розквіту українських музичних традицій народних аматорів Новоуспенівської громади! Міцного здоров’я вам та нових здобутків!

Загальний відділ