У Новоуспенівській сільській раді пройшов правопросвітницький захід за участі представників Мелітопольського місцевого центру з надання вторинної безоплатної правової допомоги

Дата: 22.04.2021 10:03

22 квітня 2021 року в сесійній залі Новоуспенівської сільської ради  фахівцями відділу «Веселівське бюро правової допомоги» Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги було проведено правопросвітницький захід та виїздне консультування. Консультували: Єлісєєва Інна Володимирівна, начальник відділу правопросвітництва та надання правової допомоги; Горшкова Інна Олександрівна, головний спеціаліст відділу  організації та надання БВДП та роботи з її надавачами; Катана Ірина Сергіївна,  фахівець відділу Веселівського бюро правової домоги.

Захід було організовано та проведено з метою посилення захисту прав громадян у сфері замельних відносин. Кожен охочий зміг отримати індивідуальну безоплатну юридичну консультацію з особистих питань.

загальний відділ