До уваги благодійників, меценатів та волонтерів

Дата: 09.02.2021 15:00

Інформація щодо конкурсу

На початку листопада 2020 року Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація благодійників України» оголошено старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна-2020».

Мета конкурсу:

Підтримка волонтерського руху України, визнання українського волонтерства як унікального явища сьогодення, сприяння розвитку благодійництва та національної традиції, узагальнення та поширення інформації про кращі практики у сфері благодійництва.

Завдання конкурсу:

популяризація благодійництва, меценатства та волонтерства, їхніх організацій та ефективних практик;

відзначення кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та ефективних практик інших колективів та організацій, які реалізовували значні благодійні проекти та акції в Україні протягом звітного року;

інформування суспільства про кращі практики благодійної діяльності;

популяризація та заохочення широкого кола громадян до благодійності.

Переможців на загальнодержавному рівні визначатимуть в 16-тьох основних, 3-ох індивідуальних та 4-ох спеціальних номінаціях.

Кінцевий термін подачі заявок для участі у Національному конкурсі «Благодійна Україна 2020» 19 березня 2021 року. Церемонія нагородження традиційно відбудеться навесні 2021 року.

Додаткову інформацію про Конкурс (умови, критерії, порядок оцінювання) можна отримати на офіційному веб- сайті Національного конкурсу «Благодійна Україна» (www.blagoukraine, https://vboabu.org.ua/, https://bit.ly/382H0t0,Facebooklagodijna Ukraina)