Голова Новоуспенівської територіальної громади прийняв участь у Засіданні Ради Голів ОТГ Запорізької області

Дата: 08.02.2021 10:23

Голова Новоуспенівської територіальної громади Іван Сеник прийняв участь у засіданні Ради Голів ОТГ Запорізької області, яке відбулося 5 лютого 2021 року в Запорізькій обласній раді.

Засідання проходило за участі  голови Ради голів територіальних громад  Запорізької області, голови Комиш-Зорянської ОТГ Пологівського району Ігоря Гнатуши. Також у  зборах ради голів ОТГ Запорізької області взяли участь перший заступник голови обласної ради Людмила Любім та голова постійної комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, депутат ЗОР Дмитро Майстро. На засіданні було обговорено та вирішено низку важливих питань.