13 січня 2021 року в КЗ " Запорізька ЗОШ І-ІІ ступенів " Новоуспенівської сільської ради було запущено в роботу нову котельню на альтернативному виді палива (пілети)

Дата: 14.01.2021 12:26

13 січня 2021 року в КЗ " Запорізька ЗОШ І-ІІ ступенів " було запущено в роботу нову котельню на альтернативному виді палива (пілети). ТОВ «Стандарт-2010» рішенням  третьої сесії сільської ради було визначено  єдиним виконавцем послуг з безперебійного надання теплової енергії на території Новоуспенівської сільської ради. ТОВ «Стандарт-2010» є ліцензованим виробником та постачальником теплової енергії використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел, що здійснює господарську діяльність на території Запорізької області. На цю подію всі дуже чекали: і діти, і батьки, і працівники. Адже ця гарна, світла, велика, затишна школа мала єдиний недолік- низький температурний режим. Завдяки новій котельні з сучасним обладнанням та керівнику підприємства Солодкіну Олегу Миколайовичу це питання вирішено.  Після закінчення карантинних заходів на учасників освітнього процесу очікує приємний сюрприз  - теплі класи, спортзал, їдальня, майстерня і ще багато цікавих теплих місць. Дякуємо усім, хто був небайдужим і надав усіляку допомогу в цій  справі.

керівник КЗ "Запорізька ЗОШ І-ІІ ступенів"  Новоуспенівської сільської ради          Олена ЯРЕМЕНКО