КЛАСИФІКАТОР СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Дата: 19.10.2020 10:00

Наказом Міністерства соціальної політики України від 23.06.2020 № 429  затверджено систематизоване зведення назв соціальних послуг, їх короткий опис, строк надання, а також перелік категорій отримувачів цих послуг.

Цей Класифікатор призначено для обов'язкового застосування суб'єктами системи надання соціальних послуг при плануванні надання соціальних послуг, проведенні їх обліку та фінансування, залученні недержавних надавачів соціальних послуг до їх безпосереднього надання та проведенні відповідної інформаційно-роз'яснювальної роботи.

Більш детально з видами соціальних послуг ми ознайомимо Вас в наступних публікаціях або додаткову інформацію Ви можете отримати за посиланням https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0643-20#Text.

Відділ соціального захисту Новоуспенівської  сільської ради