УРЯД ВІДНОВИВ ВИПЛАТУ ДОПОМОГИ НА ДІТЕЙ ФОПАМ

Дата: 08.12.2020 10:00

Уряд прийняв рішення відновити виплату допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до  першої та другої групи платників єдиного податку, на період з 1 листопада по 31 грудня 2020 року.

Постанова Кабінету Міністрів розроблена Міністерством соціальної політики з урахуванням запровадження в Україні «карантину вихідного дня» та у зв’язку з необхідністю державної підтримки фізичних осіб – підприємців, в сім’ях яких виховуються діти, та передбачає:

- продовжити виплату допомоги на дітей особам, які її отримували у травні – серпні 2020 року, без подання нової заяви та необхідних документів;

- призначити та виплатити допомогу на дітей особам, які звернулися за її призначенням із заявою та необхідними документами до 15 грудня 2020 року.

ЗВЕРНУТИСЬ за допомогою можна як в паперовому так і в електронному варіанті на сайті Міністерства соціальної політики , або за місцем реєстрації чи за місцем фактичного проживання.

ПОТРІБНО НАДАТИ:

• свідоцтво про народження дитини;
  • паспорт громадянина України;
  • ідентифікаційний номер;
  • довідка з Пенсійного фонду про те що ви є платником ЄСВ.

Соціальна допомога надаватиметься на кожну дитину до 10-річного віку у розмірі прожиткового мінімуму:

• для дітей віком до 6 років  - 1779 грн;
  • для дітей віком від 6-ти до 10-ти років – 2218 грн

Виплати здійснюватимуть районні відділи соціального захисту населення на період карантину та місяць після дати його відміни.

Відділ соціального захисту Новоуспенівської сільської ради