ПРИЗНАЧЕННЯ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ

Дата: 12.10.2020 09:00

Постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» затверджено Положення про порядок призначення житлових субсидій, з яким більш детально Ви можете ознайомитись за посиланням.

Житлова субсидія на оплату житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком призначається з місяця звернення за її призначенням до дати закінчення опалювального сезону і розраховується:

на неопалювальний сезон - з 1 травня по 30 вересня;

на опалювальний сезон - з 1 жовтня по 30 квітня.

З 01.10.2020 відділом соціального захисту Новоуспенівської сільської ради розпочато прийом звернень від громадян для оформлення субсидії на житлово-комунальні послуги на опалювальний період.

В зв’язку з карантинними обмеженнями, просимо Вас для оформлення субсидії першочергово звертатися в телефонному режимі до спеціаліста соціального  захисту Новоуспенівської сільської ради Гороховець Валентини Володимирівни, отримати консультацію про необхідні документи та час для звернення і подачі документів за адресою: смт Веселе, вул.Пушкіна, 40, каб.№2,  тел. 096 452 8931 Валентина Гороховець.

Шановні жителі Новоуспенівської сільської ОТГ, додатково нагадуємо про важливість своєчасної оплати в повному обсязі житлово-комунальних послуг.

Відділ соціального захисту Новоуспенівської сільської ради