КОМПЕНСУЮЧИЙ МЕХАНІЗМ ПРИДБАННЯ СКРАПЛЕНОГО ГАЗУ ДЛЯ МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИХ ВЕРСТВ НАСЕЛЕННЯ

Дата: 13.05.2020 08:30

Відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 року № 848 (зі змінами та доповненнями), з 01.01.2020 року Урядом встановлено нові показники вартості твердого палива та скрапленого газу для надання населенню пільг у 2020 році (вартість 1 балону скрапленого газу – 274,67 грн.).

Виходячи з оновлених нормативів грошова компенсація на придбання скрапленого газу становитиме для громадян, які мають пільгу у розмірі:

100 % (особи з інвалідністю внаслідок війни) - 274,67 грн.;

75 %  (учасники бойових дій) – 206,00 грн.;

50 % (учасники війни, члени загиблих (померлих) ветеранів війни, багатодітні сім’ї та інші) -137,34 грн.

З 01.01.2020 року всі громадяни пільгової категорії мають право в будь-який час подати заявку в структурний підрозділ з питань соціального захисту при переході з безготівкової на готівкову форму виплати пільги на житлово-комунальні послуги.

Для отримання грошової компенсації пільговикам необхідно звернутися до відділу соціального захисту відповідної об’єднаної територіальної громади за зареєстрованим або за фактичним місцем проживання з відповідною заявою до якої надають довідку про наявність у житловому приміщенні пічного опалення та/або кухонного вогнища на твердому паливі, книжки про використання скрапленого газу, рахунок банківської установи.

На підставі наданих документів здійснюється призначення пільг готівкою.

Призначення та виплата пільги на скраплений газ проводиться один раз на рік.

У разі неподання заяви з відповідними документами виплата пільг готівкою проводитись не буде. Громадяни мають право  на один вид державної допомоги: пільга або субсидія за їх вибором.

Відділ соціального захисту Новоуспенівської сільської об’єднаної територіальної громади