«16 днів проти насильства»

Дата: 29.11.2018 11:00

Підтримка акції всіма небайдужими необхідна заради запобігання та ліквідації всіх форм насильства щодо жінок та дівчат.

Статистика цієї проблеми вражає: більше 70 % українок є жертвами насильства в сім’ї : фізичного, економічного, морального. Щороку від насильства помирає 1,5 тисячі українських жінок. Три мільйони дітей щороку стають свідками – вони спостерігають це домашнє насильство.  10% з них піддаються домашньому насильству також, і зґвалтуванню в тому числі. «Це проблема не тільки українська, а й світова", - зауважує Ірина Луценко..

Хочу звернутись до всіх жінок та свідомих громадян: не миріться з насильством, не замовчуйте  проблему, якщо ви є  жертвою чи очевидцем насилля; пам`ятайте, що вихід з такої ситуації є.

З 25 листопада по 10 грудня за номерами 0800500335/386 і 0800500225 можна отримати професійні консультації з проблем торгівлі людьми, домашнього насильства, порушень прав дітей та гендерної дискримінації. Їх надаватимуть представники Міністерства внутрішніх справ і Міністерства соціальної політики України.

Національна “гаряча лінія” з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації з мобільних працюватиме безкоштовно  за єдиним загальноєвропейським номером 116 123. Із стаціонарних телефонів номер 0800-500-335. Лінія працює цілодобово.

Нехай кожна людина, організація зробить все можливе, щоб зупинити насильство над жінкою!

З 25 листопада по 10 грудня проходить щорічна сесвітняакція  «16 днів проти насильства»