Про зупинення проведення оголошеного конкурсу на заміщення вакантних посад

Дата: 15.04.2020 10:10

Відповідно  до  постанови  Кабінету Міністрів України  від 16 березня 2020 № 230 «Про внесення зміни до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби», статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб»

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

Зупинити проведення  оголошеного  01.04.2020 року конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста ІІ категорії в відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, архітектури, містобудування та земельних відносин Новоуспенівської сільської ради   на строк дії постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року  № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом  SARS-CoV-2»

Розпорядження