З 3 квітня стартував спільний проєкт корпорації АТБ з Міністерством соціальної політики із забезпечення соціально незахищених верств населення продуктами харчування

Дата: 13.04.2020 16:42

З 03 квітня стартував спільний проєкт корпорації АТБ з Міністерством соціальної політики із забезпечення соціально незахищених верств населення продуктами харчування.

23 набори з продуктами отримала і Новоуспенівська ОТГ. У продуктових  наборах продукти і товари першої необхідності: крупи (рис, пшенична, вівсяна), макаронні вироби, цукор, сіль, рослинне масло, лимони, печиво, чай, туалетний папір.

Працівники відділу із соціальної роботи передали набори людям з інвалідністю, самотнім та літнім громадянам, які знаходяться  на соціальному обслуговуванні в Новоуспенівській ОТГ.