Увага! Вакансія! Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади у апараті сільської ради

Дата: 30.03.2020 15:28

оголошення про проведення конкурсу на заміщення

вакантної посади у апараті сільської ради

Новоуспенівська  сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи органу місцевого самоврядування :

спеціаліста   ІІ категорії в  відділ  житлово-комунального господарства, благоустрою, архітектури, містобудування та земельних відносин Новоуспенівської сільської ради.

Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи:
-    заяву про участь у конкурсі

-    заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
-    дві фотокартки розміром 4 х 6;
-    копії документів про освіту,

декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).

-   копію паспорту;
-   копію військового квитка (для військовослужбовців або)

Документи приймаються упродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: 72220, Запорізька область Веселівський район с.Новоуспенівка, вул. Шевченко,19,   Новоуспенівська сільська рада, перший І поверх, кабінет  керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету.

Додаткова інформація стосовно основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається працівником Новоуспенівської  сільської ради, відповідальним за кадрову роботу.

Телефони для довідок: 76-5-31
Конкурсна комісія

дата публікації 31.03.2020 р.

Розпорядження сільського голови "Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування"