Як і коли завершиться реформа? До чого готуватися громадам?

Дата: 02.11.2019 19:43

30 жовтня 2019 року голова Новоуспенівської громади Сеник Іван прийняв участь у  засіданні  круглого стілу у м.Запоріжжя, організованого швейцарсько-українським проєктом  DESPRO та Асоціацією об’єднаних територіальних громад, з обговорення критеріїв спроможності утворених добровільно об’єднаних територіальних громад та методики їх застосування.  На засіданні було обговорено зміни до Конституції  України в частині децентралізації та подальші кроки реформи місцевого самоврядування, а також критерії спроможності об’єднаних громад. У 2020 році мають відбутися фундаментальні зміни в системі місцевого самоврядування та в адміністративно-територіальному устрої країни   (детальна інформація заходу розміщена за посиланням: https://www.zoda.gov.ua/news/47651/zaporizki-gromadi-napratsovujut-vlasni-kriteriji-spromozhnosti.html).