Мелітопольське управління фіскальної служби у Запорізькій області інформує

Дата: 23.05.2019 09:00

Надходження ЄСВ перевищили минулорічний показник майже

на 46 млн. гривень

Як повідомив заступник начальника управління – начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Мелітопольського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Олександр Зюзін, за чотири місяці 2019 року платниками Мелітопольщини та Веселівщини забезпечено надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на рівні 251млн.199,1тис. гривень. Надходження в цьому році перевищили минулорічну суму сплати єдиного внеску за аналогічний період на 45млн.953тис.грн або на 22,4 відсотки.

При цьому, роботодавці, страхувальники та фізичні особи, які зареєстровані у м. Мелітополі та Мелітопольському районі, поповнили соцфонди на 232,6 млн. грн., у Веселівському районі –  на 18,6 млн. гривень.

Протягом квітня 2019 року фактичні надходження єдиного внеску склали 66млн. 468,2тис. грн, що на 12 млн.366,3тис. грн. більше квітня 2018 року.

Олександр Зюзін зазначив, що  ріст надходжень єдиного внеску відбувається завдяки вжиттю комплексу заходів, направлених на легалізацію найманої праці.

Мелітопольські та веселівські платники поповнили бюджети майже

на 470 млн. гривень

За січень - квітень 2019 року від платників податків Мелітопольського та Веселівського регіонів до бюджетів усіх рівнів надійшло 469 млн. 784,7тис. гривень, що на 47 млн. 506,2 тис. або на 11,2відс. більше, ніж за відповідний період минулого року. Про це повідомила заступник начальника управління – начальник відділу податків і зборів з юридичних осіб Мелітопольського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Ірина Нурлаєва.

Так, до державного бюджету протягом поточного року спрямовано 195млн. 963,9тис. грн., що на 2 млн. 714,1 тис. грн. або на 1,5відс. більше надходжень відповідного періоду 2018 року.

До місцевих бюджетів надійшло 273млн. 820,8тис. гривень. Це на 42млн. 484,5тис. грн. або на 18,5відс. більше фактичних надходжень чотирьох місяців 2018 року.

При цьому, платники Мелітопольщини сплатили до державного бюджету 174млн. 82,3тис. грн., до місцевих бюджетів – 265млн. 807,2тис. гривень. Веселівські платники податків спрямували до  державного бюджету 21млн. 996,5тис. грн., місцеві скарбниці поповнились на 22млн. 210,тис. гривень.

Найбільше державний бюджет поповнився від сплати платниками податку на додану вартість із вироблених в Україні товарів, робіт та послуг – 77млн. 436,5тис. гривень.

З доходів фізичних осіб бюджет отримав 62млн. 234,1тис. гривень ПДФО, що на 13млн. 282,2тис. грн. або на 27,6 відсотків більше минулорічних надходжень.

Мелітопольські та веселівські підприємства спрямували до державної казни 35млн. 158,2тис. гривень податку на прибуток.

Крім того, до державної скарбниці сплачено 16млн. 812,1тис. грн. військового збору, що на 2млн. 620,5тис. грн. або на 18,7відс. більше надходжень відповідного періоду 2018 року.

Запорізькі підприємства на 10 мільйонів збільшили відрахування екологічного податку"

З початку року підприємства Запорізького регіону сплатили 83,4 мільйона гривень екологічного податку. Порівняно з минулорічними показниками надходження збільшились майже на 10 мільйонів.

Як повідомив в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько, із загальної суми до державного бюджету спрямовано 38 мільйонів, до місцевих скарбниць – 45,4 мільйона гривень екологічного податку. Середньомісячні відрахування зросли до 21 мільйона, що майже на 2,5 мільйона більше, ніж торік.

За чотири місяці найбільші платежі забезпечили суб'єкти господарювання м. Енергодар, Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів – понад 66 мільйонів, Вільнянського, Запорізького і Новомиколаївського районів – 7 мільйонів, м. Запоріжжя – 6 мільйонів, м. Бердянськ, Бердянського та Приморського районів – 997 тисяч, м. Мелітополь, Мелітопольського та Веселівського районів – 934 тисячі, Пологівського, Більмацького та Розівського районів – 933 тисячі.

Усього в Запорізькому регіоні зареєстровано 2707 платників екологічного податку.

На Запоріжжі майже вдвічі зросли надходження туристичного збору

З початку року до бюджетів громад Запорізького регіону сплачено 584 тисячі гривень туристичного збору. Порівняно з минулим роком надходження зросли на 300 тисяч або майже вдвічі. Про це повідомив в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько.

Серед платників туристичного збору, зареєстрованих у регіоні, лідерами з наповнення бюджетів є суб’єкти господарювання м. Запоріжжя – вони перерахували 316 тисяч, що на 126 тисяч більше, ніж за чотири місяці 2018 року. Платники Якимівського та Приазовського районів спрямували 149 тисяч, м. Бердянськ, Приморського і Бердянського – 77 тисяч, м. Мелітополь, Мелітопольського та Веселівського районів – 37 тисяч тощо.

Нагадаємо, відповідно до законодавчих змін у 2019 році ставки туристичного збору встановлені у таких розмірах: до 0,5 відсотка від розміру мінімальної зарплати – для внутрішнього туризму та до 5 відсотків – для в’їзного туризму за кожну добу тимчасового розміщення особи у місцях проживання (ночівлі). При цьому кожна місцева рада самостійно визначає розмір податку.

Внутрішній туризм – це переміщення в межах території України громадян України та/або осіб, які постійно проживають на її території, в пізнавальних, професійно-ділових чи інших цілях.

В'їзний туризм – це прибуття або переміщення в межах території України осіб, які постійно не проживають на її території, в пізнавальних, професійно-ділових чи інших цілях.