Свято Вишиванки в с.Новоуспенівка Новоуспенівської ОТГ

Дата: 20.05.2019 16:16

День вишиванки у с.Новоуспенівка пройшов традиційно. Учні та колектив КЗ "Новоуспенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів" пройшли маршем Вишиванки по вулицях села. Приєдналась до святкового маршу і малеча дичяго садочку "Барвінок". Діти завітали на подвіря сільської ради з короваєм та святковими піснями. Барвисті вишиванки майорили на сонечку різними кольолярами, а усміхнені обличчя дітей вселяли натхнення та надію, ща наша громада як і наша Україна буде такою ж квітучою, щедрою та осяйною, як дитячі посмішки.  Адже яскраві і барвисті вишиванки, які учасники заходу вдягли цього дня, є символом духовного і творчого багатства нашого народу, його працелюбності і естетичного смаку, символом єдності і процвітання нашої країни.

Біля будівлі сільради сільський бібліотекар Ярош Олена Миронівна організувала виставку вишитих картин Данилової Олени, на яких було зображено колоритні пейзажі нашої землі, вишиті бісером. Дорослі і малі жителі села з захопленням ознайомилися з представленими роботами і, може, когось вони надихнуть на створення своїх власних вишитих шедеврів.