До уваги депутатів Новоуспенівської громади!!!

Дата: 15.05.2019 10:57

21 травня 2019 року о 09:00 годині в сесійній залі сільської ради відбудеться  спільне засідання Постійних депутатських комісій Новоуспенівської сільської ради сьомого скликання.

21 травня 2019 року о 10:00 годині в сесійній залі сільської ради відбудеться  пленарне засідання двадцять другої позачергової  сесії Новоуспенівської сільської ради сьомого скликання.

Черга денна:

1. Про зміни до програми Новоуспенівської сільської ОТГ «Питна вода» на 2019 рік (Доповідає начальник відділу ЖКГ, земельних відносин Петрова О.Г.)
  2. Про внесення змін та доповнень до рішення сесії Новоуспенівської сільської ради від 22.12.2018 №7 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2019 рік» (зі змінами та доповненнями)  (Доповідає Начальник відділу фінансів Кравченко В.В.)
  3. Про затвердження видів робіт та переліку об’єктів, на яких будуть працювати порушники на яких накладено адміністративне стягнення у виді суспільно-корисних робіт. (Доповідає секретар сільської ради Гонтаренко Н.А)
  4. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу (об'єднання) земельної ділянки (гр. України Нагорних Роману Володимировичу) (Доповідає начальник відділу ЖКГ, земельних відносин Петрова О.Г.)