З Днем пам'яті та примирення, Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-тою річницею вигнання нацистів з України!

Дата: 07.05.2019 14:50

Дорогі ветерани, жителі та гості Новоуспенівської громади!

8 та 9 травня ми відзначаємо День пам'яті та примирення, День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України.

Ми щиро вшановуємо своїх визволителів, які героїчно відстояли наше невід’ємне право жити вільно на рідній землі, які разом із солдатами антигітлерівської коаліції врятували від фашистського рабства країни поневоленої Європи та у жорстокій битві виборювали нашу свободу, захищали рідну українську землю від нацизму.

Нехай нашими неперехідними духовними цінностями, нашими найвищими чеснотами стануть священна пам’ять і глибока повага до тих, хто пройшов страшну і сувору школу війни, хто у повоєнні роки відбудовував зруйновані міста та села, хто і сьогодні є для нас прикладом любові до Батьківщини, зразком витримки, мудрості й терпіння, щирої віри у щасливе майбутнє нашої незалежної держави.

Бажаю вам, шановні ветерани, міцного здоров’я і довголіття, бадьорості духу, добра, радості, незламного життєвого гарту, родинного затишку, злагоди й шани людської. А усім нам  мирного неба, світлих надій, упевненості у завтрашньому дні та довгих мирних років життя у квітучій Україні!

Вже стільки літ і стільки зим,
Як відгримів той бій кривавий,
Вони ж ще там, на полі слави,
Уклін їм, мертвим і живим!
Спасибі вам, сивоголові,
Вітчизни-матері сини!
Немає правди у війни,
Вона лиш в мирі та любові!

З Днем перемоги, пам’яті та примирення!

Пам'ятаємо – перемагаємо!

З повагою,