З наступаючим святом Великодня!!!

Дата: 26.04.2019 09:21

Дорогі жителі Новоуспенівської громади та гості!

Щиро вітаю Вас з Великоднем!  Нехай це величне свято наповнить серце світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро. Нехай на душі буде тепло і спокій, над головою буде мирне небо, а поруч - рідні та друзі. Нехай це свято подарує розуміння, гармонію і радість. Бажаю, щоб всі жалі і образи пішли геть, а залишилися тільки любов і щастя. Нехай Ваші душі будуть багаті на добро, як святковий стіл, чисті як Великодній рушник і веселі, як українські писанки.

Миру і щастя Вашому дому, Вам, рідним і близьким.  Хай малинові дзвони Великодня принесуть у Вашу оселю радість, віру, надію та наснагу для справ на добробут і процвітання нашої країни. Христос Воскрес!

Голова Новоуспенівської громади                                Сеник Іван Богданович