УВАГА! ВАКАНСІЯ!

Дата: 11.12.2018 14:12

Новоуспенівська сільська рада Веселівського району Запорізької області

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення вакантної посади керівника комунального закладу «Запорізька ЗОШ І-ІІ ступенів» Новоуспенівської ОТГ Веселівського району Запорізької області

Особи, які претендують на посаду керівника закладу загальної середньої освіти повинні мати вищу педагогічну освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста) та стаж педагогічної роботи не менше трьох років,  організаторські здібності, високі моральні якості, досконало володіти державною мовою, знати основні принципи роботи на комп'ютері та програмні засоби  Word, Excel.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за телефонами: 2-14-56, 76-5-31.

Необхідні документи:

-  заява про участь у конкурсі;

- автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копія ідентифікаційного коду;

- копія документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

- довідку про відсутність судимості;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі;

- перспективний план (програма) розвитку закладу загальної середньої освіти (на 2 роки-якщо учасник вперше претендує на посаду керівника ЗЗСО  та на 6 років-якщо учасник займав відповідну посаду ), на посаду керівника якого оголошено конкурс, що повинен містити пропозиції щодо матеріально-технічного забезпечення, фінансово-господарської діяльності, енергоефективності, освітнього процесу в закладі освіти тощо;

- згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

За бажанням претенденти можуть подавати  інші документи, які підтверджуватимуть  її  професійні та/або моральні якості.

Подавати за адресою: 72200, смт Веселе, вул. Центральна,160 каб. № 1

Термін надання документів: 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Дата публікації оголошення:  11 грудня 2018 року