А В УСПЕНІВЦІ ГУЛЯННЯ

Дата: 16.10.2018 09:24

14 жовтня новоуспенівці чекали з нетерпінням. З давніх-давен в цей день у кожному дворі і хаті готували смачні страви, накривали святкові столи і після служби в церкві вітали гостей і родичів. Адже саме на Покрову у Новоуспенівці відзначали Храм - день освячення сільської церкви. З плином часу ця дата переросла у День села, який завжди відзначався з сільською щедрістю і розмахом.

Так сталося і цієї неділі, коли з самого ранку у центрі села залунала весела і запальна музика, дітлахів закликали ігрові атракціони, а над вулицями села розплився запах шашликів та смаженої картоплі.

Святково вбранні люди йшли до сільради, де  вже перед будинком культури було споруджено імпровізований концертний майданчик.  Молодь і старше покоління зібралися чималим гуртом аби щиро привітати один одного з ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ СЕЛА!

Цього року Новоуспенівка відзначила 157 років! Це свято видалося яскравим і традиційним, душевним і запальним! Було дотримано всіх атрибутів:

• Голова Новоуспенівської сільської ради Сеник І.Б. поздоровив односельців з Покровом Пресвятої Богородиці, Храмом і Днем села Новоуспенівка, з Днем козацтва та Днем Захисника Вітчизни! З побажанням здоров’я і довголіття Іван Богданович вручив подарунок найстаршій  жительці села та батькам чотирьох новонароджених малюків. Не обійшли увагою і активістів, людей, які всім серцем боліють за рідне село і прикладають чимало зусиль для його розвитку - їхні старання були відзначені почесними грамотами;
  • Щетініна О.А. від імені народного депутата України Валентирова С.В. поздоровила новоуспенівців із низкою свят, які припали на 14 жовтня та запросила дітлахів скористатися безкоштовними дитячими атракціонами, представленими народним депутатом;
  • Сусіди із с.Матвіївка - члени колективу «Рябінушка» і зав.будинку культури Брусенська З.М. у якості подарунка заспівали дзвінких частівок про село, роботу та кохання і показали невеличку сценку;
  • Творчий колектив Новоуспенівського будинку культури представив чудову концертну програму, яку підготували Гнатко В.В. і Ярош О.М та з гумором провели дві прекрасні ведучі-кумоньки;
  • Дітлахам запам’ятаються рухливі конкурси і розваги, що організували їм учасники гурту аніматорів «Посмішка».

Конкурси,  танці і пісні лунали на протязі всього дня. А мешканці села ще довго будуть ділитися один з одним гарним спогадами і настроєм! До нових свят!!!!!!