Люди, яким небайдуже село…

Дата: 27.04.2018 10:13

Рідна природа… Мабуть, немає на світі іншої теми, що так хвилювала б  людські душі, як оця. Людина – дитя природи, тому їй  і властиво кохатися в її красі. Людина просто не може жити без того, щоб біля порога, двору, житла не цвіли квіти, не  шуміли дерева. Мабуть, найбільшу насолоду і радість, найпалкішу любов до рідного краю, до життя викликає спілкування з природою.

Тому навесні починається наймаcштабніше прибирання.Більшість наших громадян долучається до масових заходів за місцем проживання, метою яких є  прибирання зелених зон та благоустрій територій.Адже саме від жителів села залежить чистота та краса місця в якому ми всі живемо. І в нашому селі Запоріжжі є небайдужі люди, які вболівають за нього, щоб воно зеленіло, квітло.  Так жителями нашого села: Приходько А., Соловйовим Є. та Юрійовим Р.  були придбані 150 саджанців лип, які потім були висаджені на території села та біля школи. Зроблено це було не заради слави, а просто від душі. Адже всі ми хочемо жити в місці, де ошатні будинки, чисті й затишні вулиці, доглянуті пам’ятники, квітучі сади, впорядковані зелені зони.  Людина повинна не просто жити на світі, користуючись дарами природи, а створювати навколо себе красу. То берімо приклад з таких людей!

Керівник КЗ «Запорізька ЗОШ І-ІІІ ст.»

Гридасов В.А.